O nas

Kim jesteśmy…

Ta strona powstała z naszej pasji do gotowania! Od wielu lat mój mąż Bartek i ja – Ewelina – gotujemy razem i razem też wybieramy sprzęty do naszej kuchni. Dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą pasją do garów ; )

Dlaczego to robimy…

Moglibyśmy tu napisać krótko: „Bo lubimy!” ale aby być bliżej sedna sprawy to chcemy aby Polacy żyli a przede wszystkim jedli świadomie i zdrowo. Dlatego spełniamy swoją pasję także w ten sposób aby pomóc innym w zupełnie świadomym wyborze najlepszych dla siebie sprzętów małego AGD i akcesoriów do gotowania.

W końcu zdrowe jedzenie może też być pyszne a co za tym idzie pogłębiać w nas chęć do wspólnego, rodzinnego gotowania we własnym domu zamiast jedzenia śmieciowego żarcia na mieście.

Dobrze wybrane sprzęty do gotowania spowodują, że łatwiej i przyjemniej będzie nam się przyrządzało jedzenie, a co najważniejsze samo jedzenie będzie o wiele smaczniejsze niż to gotowane bez przekonania na starych i niewłaściwych garnkach.

Dlatego właśnie zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi poradami i artykułami. Zachęcamy także do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu naszego serwisu po przez podrzucanie w komentarzach do poszczególnych wpisów swoich opinii na temat sprzętów, przepisów na dania z danego urządzenia i komentowania tematów związanych z szeroko pojętą kuchnią, gotowaniem, zdrowym stylem i trybem życia.

Zaglądajcie do nas w poszukiwaniu nowości z obszaru akcesoriów do kuchni, gotowania, przepisów i porad.

Do przeczytania!